Youtube Ne Zaman Açılacak Son Durum

Youtube Ne Zaman Açılacak Son Durum hakkında bilgi kısaca.

27 Mart 2014 günü Gölbaşı Sulh ve Ceza Mahkemesinin kararı ile kapatılması başvurusu yapılan linklere ve sayfalara erişim engellenmezse tüm yayının kesileceği ortaya konmuştu.

“Tüm yayına erişimin engellenmesi” ibaresi 27 Mart 2014 tarihli karardan Türkiye Barolar Birliğinin itirazı sayesinde kalkmış ve ilgili yayın yasağının 15 linkle devamına karar verilmişti.

Konu içeriklerinin kaldırılmadığı gerekçesi, Gölbaşı Cumhuriyet Savcılığının bir sonraki itirazına neden oldu.

Youtube sitesine erişimin engellenmesi kararı belirtilen süre içerisinde “suça konu içerikler”in silinmemiş olması sebebiyle verildi.

Gölbaşu Sulh Ceza Mahkemesinin 27 Mart 2014 tarihli ve 5651 sayılı kanununun madde 8 ve bent 1/b’ye göre TİB tarafından Youtube sitesine engelleme tedbirinin uygulandığı BTK tarafından yapılan yazılı açıklama ile hatırlatıldı.

“Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine, Gölbaşı Asliye Ceza Mahkemesinin 04 Nisan 2014 tarihli ve 2014/81 Değişik İş No.lu kararıyla, ilgili internet sitesi tarafından gereğinin yerine getirilmemesi durumunda Youtube internet sitesinin tüm yayınına erişimin engellenmesine ve suça konu içerikler kaldırılıncaya kadar erişime engelin devamına hükmedilmiştir” sözleri Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesinin 2014 senesi 4 Nisan tarihli Youtube sitesinin tümden erişiminin kesilmesi kararının kaldırıldığının anımsatıldığı bir açıklamada söylenildi.

images

Youtube Ne Zaman Açılacak 2014 Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. youtube’un açılmasını istiyorum çünkü benim bazı müziklerimin çoğu orada ve bazı filimlerim sadece youtube de . lütfen beni anladıysanız youtube yi açınız

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.