Ye Kürküm Ye ile İlgili Hikaye

Aşağıda ye kürküm ye ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Sokakta yürüyordum. o gün çok kederliydim. aklımda birçok soru vardı. Yollar çok kalabalıktı. Araçlar, insanlar sürekli bir yerden başka bir yere doğru gidiyordu. Bense kalabalık içinde sakince yürümeye ve eve doğru gitmeye çalışıyordum.

Düşüncelerimin üzerine basarak ilerliyordum. Bu da beni oldukça yoruyordu. İyice ağırlaşmıştım. Sesimi kendim de duymuyordum. Şöyle bir etrafıma baktım. Herkes bir telaş içindeydi. Bir dükkanın önünde durdum. Vitrinde televizyonlar vardı. İzlemeye başladım. Haberler hiç iyi değildi. Bütün siyasetçiler, birbirini yiyip sonra da keyiflerine bakıyorlardı.

Bu insanları itibarlı yapan neydi? Kıyafetleri mi yoksa bilgileri mi? Gerçekten bunu bilmek zor. Fakat güzel kıyafetler giyip, iyi arabalara binince insanlara bir şeyler oluyordu. Gerçekten garip şeyler oluyordu. Ye kürküm ye der gibi kıyafetler güzeldi ve para ediyordu. Reklam yapmalarına gerek olmadan itibar kazanıyorlardı.

Hay, canına yandığımın dünyası deyip kendimi yine yola attım. Yürüdüm ve yürüdükçe daha çok düşündüm. Eve geldiğimi fark etmedim, hatta fark etmeden kapıyı bile açtım. Evde sakince dinlenmeye başladım. Dinlenirken uyuyakalmışım. Biraz uyku bana iyi geldi. Televizyonu açmadım ve biraz kitap okudum. Sonra kalan işlerimi evde tamamlayıp gece boyu pencerenin önünde oturdum. Bu bana çok iyi gelmişti. Dalkavuklar ülkesinde böyle bir gece daha geride kalmıştı.

Ye Kürküm Ye ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.