Yardımseverlikle Yapılmış Bir İşi Anlatınız.

Aşağıda yardımseverlikle yapılmış bir işi anlatınız kısaca olarak ele alacağız.

İnsanlar hayatlarında birçok kötü olayla karşılaşabilirler. Savaşlar, afetler bu kötü olayların yıkıcı etkilerine sahip olan durumlar olmaktadır. Dünyanın bir yerinde bir doğal afetle karşılaşılması durumunda, diğer yerlerinde bulunan insanlar doğal afet bölgesine yardımda bulunmaktadır.

Ülkemizde de birçok deprem bölgesi ve deprem yaşanan şehirler bulunmaktadır. Ülkemizde yakın dönemde gerçekleşen depremlerden biri de Van Depremi olmuştur. Van depreminden sonra devlet ve millet olarak seferber olunmuş ve bölgeye temel ihtiyaç malzemeleri gönderilmiştir. Ülkemizde hemen her kişi dişinden tırnağından arttırarak büyük bir yardımseverlikle yardım etmişlerdir. Ülkemizde yardımseverlik faaliyetlerine ve davranışlarına da değer verilmektedir.

1 yorum

  1. Merhaba. Ben okulaski.com sitesi admini. Belki beni tanıyorsunuzdur. Bugun attiginiz konularin basligini sitemden aldiginizin farkındayim. Bu davrnisinizdan vazgecin. Yoksa sonuclarina katlanmak zorunda kalirsiniz. Buna hem gucum hem de zamanim var. Bir daha gormeyeyim. Emek hirsizligi yapmayin. Kolay gelsin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.