Yanındayım Kitap Özeti Kısaca

Aşağıda yanındayım kitap özeti kısaca olarak ele alacağız.

Üzerime Alındım Seni ve Şuursuz kitaplarının yazarı olan Selim Akgün, başarılı dil anlatım gücünü yine etkin kullanarak zarif bir aşk hikayesini okuyucuyla buluşturuyor. Okuyucuyu meraklandıran ve dikkatleri başka yöne çekerken beklenmedik sonuçlarla sarsıcı bir anlatıma sahip olarak heyecanı kitap sonuna kadar etkin tutuyor.

Yanındayım kitabı, okuyucuların çok beğendiği, heyecan, merak, ilgi uyandıran bir kitap olarak yaklaşık dört senedir piyasada bulunuyor. Yazarın etkin anlatım gücü, dili hakim bir dil olarak kullanmasına ve akıcı anlatımın okuyucuyu yormamasına neden oluyor.

En çok okunan kitaplar arasında bulunan yanındayım kitabı, ters köşe yapan hikayesiyle derin anlamlara sahip olarak gerçekten hayattan  da izler taşıyor. Bu özelliğiyle okuyucunun hikaye içinde kendinden bir şeyler bulmasında da etkili olarak aslında bir nevi yaşanmışlıkları gözler önüne seriyor.

Ayrılık acılarının yaşandığı, kararsızlıkların ve pişmanlıkların dünyasında yazar zeki ve kıvrak bir üslupla en dramatik olayların üstesinden en akıcı bir şekilde gelerek okuyucuyu sıkmamayı da başarıyor. Yazarın kendi iç dünyasından da izler taşıyan kitapta aforizmalara rastlamak mümkün oluyor. aşk, kadın, ayrılık, sevgi, insanların doğal hayatı gibi unsurları barındıran bir kitap olarak tavsiyeler arasında bulunuyor. Eser, okunması gereken kitaplar arasında yazarın tanınması için de en uygun bir eser olarak öne çıkmaktadır.

Yanındayım Kitap Özeti Kısaca Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.