Üstün Başarı Belgesi Nasıl Alınır Kimlere Verilir

Okulun son günlerinin yaklaştığı şu zamanda başta ilkokul ve ortaokul öğrencileri olmak üzere birçok kişi onur belgesi nasıl alınır ya da onur belgesi kimlere verilir şeklinde bize yazıyorlar. Odevbitti.com olarak öğrencilerimize bu konuda bilgi verme ihtiyacı duyduk. Peki üstün başarı belgesi ya da başarı belgesi belgesi nasıl alınır :

Sevgili öğrenciler başarı belgesi ya da üstün başarı belgesi almak tamamen ders notlarınıza bağlı bir durumdur. Dilerseniz tek tek açıklayalım.

ustunbasaribelgesi

Başarı Belgesi Kimlere Verilir

Üç eğitim öğretim yılının her bir döneminde üst üste Teşekkür Belgesi veya dönemlerin herhangi birinden ya da birkaçından takdir belgesi, diğerlerinden teşekkür belgesi alanlar Başarı Belgesi alırlar.

Üstün Başarı Belgesi Kimlere Verilir

Eğer ki üç eğitim-öğretim yılının her döneminde üst üste takdir belgesi alırsanız üstün başarı belgesi almaya hak kazanırsınız.

Bu makalemizde öğrencilerimize üstün başarı ya da başarı belgesi kimlere verilir, üstün başarı belgesi nasıl alınır hesaplama var mı yok mu bu konuda bilgiler aktardık.

Onur Belgesi Kimlere Verilir Nasıl Alınır Konusu İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

53 yorum

  1. 11. Sınıfı tamamladım 3 yıl üst üste her dönem takdir aldım benimle birlikte 3 arkadaşım daha aynen bu sekilde tamamladı ama üstün basarı belgesi verilmedi. Madem bu belgr bu şekilde veriliyor o zaman bize haksızlık yapılmış olmuyormu?

  2. bende 6, sınıftayım hatta okulda 3.yüm ama bana da vermediler galiba 3 öğretim yılı derken 4, 5, 6,sınıf demek istediler bide bu olay eskiden kaldırılmıştı sonra yeniden geldi.

  3. Kim ne veriyormuş bu belgeyi okulmu düzenliyor meb mi düzenliyor benim kız 7 sınıf 7 taktir 1 itihar belgesi var üstün başarı yok madem 6 taktir 1 üstün başarı veriliyor neden verilmedi iftihar belgesi belli onu kitap okuma yarışmalarından kazandı

  4. Ben 5,de teşekkür 6,da teşekkür ama sadece altıncısınıfın 2.dönemin de aldım 7. Sınıfta hep teşekkür altım 8. Sınıfın 1. Dönemde teşekkür aldım şımdı napicam

  5. Bize 4. Sınıfta hiç taktir teşekkür vermediler fakat bizden önce ve sonraki senelerde herkese verdiler. Buda yetmezmiş gibi bir de ben 8e geçiyorum 5.-6.-7. Sınıflarda hep taktir aldım . Elimde 6 taktir ,0 teşekkür var fakat banada üstün başarı belgesi vermediler sorduğumda ise bu sene o belgelerden milli eğitim vermiyor dediler yok böyle saçmalık olmaz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.