Twitter Hesabım Çalındı

Twitter Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim Diyorsanız Bu Sayfaya Bakın, Twitter Hesabım Çalındı

Bugün yazımızda twitter hesabını çaldıran kişilerin hesabına nasıl geri ulaşabileceğini anlatacağız. Bu durumla karşılaştığınızda hiç endişelenmeyin. Çünkü bu sorunu çözmenin bir yöntemi mevcuttur. Oldukça basit olan yönteme bugün değineceğiz.

Sosyal ağların kullanımının çok arttığı bu dönemde bunun sahtekarlıkları da artmış durumdadır. Ancak eskiye nazaran bu durumu çözmede yeni teknikler geliştirildi. Twitter hesabının başka kişilerin eline geçtiğini anlayan kişi ilk olarak Twitter Yardım sayfasına tıklamanız gereklidir. Bu sayfada ekrana çıkan 3 ayrı işlemden birini seçerek istenen yönlendirmeleri gerçekleştirin. Bu işlemleri yaptığınız anda hesabınızı kurtarmış olursunuz.

Ancak bu işlemlerde size yöneltilen soruları eksiksiz ve doğru yanıtlandırmak şarttır. Bu soruları doğru yanıtladığınız takdirde hesabınıza geri kavuşursunuz. Ayrıca kişilerin hesabınızı çalmasını engellemek için şifrenizin kolay tahmin edilebilir olmasından kaçının. Şifrenizi güvenli seçmeniz çalınma ihtimalini oldukça düşürür.

twitter

Çalınan Twitter Hesabını Alma Hakkında Düşüncelerinizi Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.