TEOG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2014

2014 TEOG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak, milyonlarca öğrenci için TEOG sonuçları heyecanı zirveye ulaştı. Sadece birkaç saat sonra TEOG sonuçları MEB tarafından açıklanacak. 28 ve 29 Kasım tarihlerinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG merkezi ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanır e okul veli bilgilendirme sistemi aracılığı ile öğrencilere duyurulacak. 2014 TEOG sınav sonuçları öğrenciler tarafından normal e-okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenilecek.

Merkezi sınav sonuçları kısa adı TEOG sonuçları olan sınav bu gece yarısı yani 20 Ocak Pazartesi gününün ilk saniyelerinde tam 00:00’da açıklanacak. 8. sınıf öğrencileri teog sınav sonuçlarını öğrendikten sonra hem hangi liseye gidebileceğine hem de takdir teşekkür hesaplama puanını öğrenecek.

teog sonuçları

TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Sevgili öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı MEB açıklamasına göre TEOG sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak. Her sene SBS sonuçlarında olduğu gibi Merkezi sınav ortak sınav sonuçları da bu gece yarısı açıklanacaktır. Tüm gelişmeler eokulsistem.com’da olacak.

TEOG Sınav Sonuçları Sayfası İçin Tıklayın

2014 TEOG Sonuçları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hızlıca Paylaşabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.