Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu e Okul 2018 MEB

Artık birçok öğrenci için takdir teşekkür hesaplama heyecanı başlıyor. Bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu alandaki büyük bir eksikliği e-okul olarak tamamlamak istedik. Artık 4. 5. 6. 7. ve sınıf öğrencileri ile 9. 10. 11. 12. sınıfta okuyanlar kolay bir şekilde belge hesaplaması yapabileceklerdir. Sizler için hazırladığımız online e okul takdir teşekkür hesaplama sistemini kullanmak oldukça kolay. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) e-okul veli bilgilendirme sistemi ile birebir uyumlu son müfredata göre hazırlanmış ve yüzde 100 doğru hesaplama yapan bir araçtır.

Aşağıdan verdiğimiz linke tıklayarak hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Siz öğrencilerimizden istediğimiz, sistemi test ettikten sonra beğenmeniz halinde belge hesaplama sayfamızı Facebook, Twitter ya da Google Plus hesabınızda paylaşmanız ve bu sistemden tüm öğrencilerin haberdar olmasını sağlamak.

Takdir Teşekkür Hesaplama Sayfası İçin Tıklayınız

5takdir
5takdir2
6takdir
7takdir
8takdir
9takdir
Sistemi bizler sorunsuz yaptığımıza inanıyoruz. Ancak eleştirilerinize de açığız. Test ettikten sonra beğenmediğiniz yanlar var ise, bunları yorum olarak dilerseniz hesaplama sitesinde dilerseniz de buradan yazarak bizlere bildirirseniz. Sizler için belge hesaplama sayfasını daha da geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize takdirli ya da teşekkürlü karneler diliyoruz. :)

22 yorum

  1. ne ıgrenc bı sıte ya bana resımdekı rakamları yaz dıo bakıom resımdekı rakamlar acılmıyo bende kafadansallıom bı bılgınız varsan lutfen bıldırın

  2. Bu site yalancı.Taktir almak yerine teşekkür diyo 9 tane yüz var 3 tane 2 vra bune laaa tm belki 9 taneden azdır yüz ama taktir almam garanti yaa bu siteyi şikayet ediceğim bunu bilin de adam olun taam mıı :D

  3. Arkadaşlar hayırdır noluyor? Tamam mutlu olabilirsiniz ama alan var alamayan var. Bunu burada ifşa edip kendinizi yüksek göstermeye çalışmaniza gerek yok. Ki böyle daha da düşüyorsunuz. Ayrıca herkes eminim 5’e kadar 98-99 ortalamayla gelmistir önemli olan bunu ortaokulda ve lisede devam ettirebilmek. Unutmayın Allah kibirli olanları sevmez..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.