Takdir Teşekkür Belgesi Kaç Puanla Alınır

Sitemizden takdir teşekkür hesaplama işlemi yapan öğrencilerimiz takdir teşekkür belgesinin tam olarak kaç puanla alınacağı noktasında bazı şeyleri yanlış biliyorlar. Yorumlardan anladığımız üzere birçok öğrenci özellikle, sınırda yer alan puan ortalamalarında takdir ya da teşekkür belgesi alabilir miyim diye düşünüyor. Kaç puanla takdir teşekkür alınır dilerseniz bu konudaki en doğru bilgiyi verelim.

karneler

Sevgili öğrenciler sitemiz, e-okul veli bilgilendirme sistemindeki hesaplamayı dikkate alarak sizlere bu açıklamayı yapmaktadır. Dolayısıyla birçok sitede yer alan ve tamamen yanlış bilgilerden oluşan yorumları bir kenara bırakıp aşağıdaki bilgileri doğru olarak kabul etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Peki takdir teşekkür kaç puanla alınır :

Takdir belgesi alabilmek için derslerinizin ağırlıklı ortalaması en az 85 olmalı ; teşekkür belgesi alabilmek için ise puan ortalamanız en az 70 olmalıdır. Bu bahsedilen ortalamanın altında olduğu takdirde takdir ya da teşekkür belgesi alamazsınız. Bu açıdan baktığımızda ortalaması 69,99 olan bir öürenci dahi teşekkür belgesi alamaz. E-okul notları yuvarlıyor söylentilerine inanmayınız, böyle bir durum söz konusu değildir. Aynı şekilde 84,99 ortalaması olan bir öğrenci de takdir belgesi alamayacaktır. Lisede takdir teşekkür kaç puanla alınır ya da 6. 7. 8. sınıfta takdir teşekkür belgesi kaç puanla alınır sorularına yanıt vermiyoruz. Çünkü bütün sınıflarda durum aynıdır.

Takdir Teşekkür Hesaplama İçin Tıklayın

Takdir teşekkür kaç puanla alınır konusunu da böylelikle netliğe kavuşturmuş olduk. Son olarak sizler için e-okul takdir teşekkür hesaplama linklerini verelim. Aşağıdaki linkleri kullanarak takdir teşekkür hesaplaması yapabilirsiniz …

eokulsistem.com

28 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.