SBS Saat Kaçta Başlayacak ve Bitecek 8 Haziran 2013

Bugün yüzbinlerce öğrencinin katılacağı SBS (Seviye Belirleme Sınavı) gerçekleştirilecek. Eski sisteme göre bu yıl son kez yapılacak olan SBS 8 Haziran Cumartesi yani bugün yapılacak. Peki SBS saat kaçta başlayacak ve bitecek … SBS Saat 10:00’da başlayıp ; 12:00’de sona erecek.

calisma

8. Sınıf öğrencilerinin katılacağı SBS 8 Haziran Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacak. Sınav 2 saat sürecek ve 12:00’de sona erecek. Daha iyi bir liseye gidebilmek için birbirleriyle yarışacak olan öğrenciler, daha yüksek netler yaparak daha iyi bir puan almanın savaşını verecek. Öğrenciler ister istemez biraz heyecanlı, fakat bu heyecanı paniğe dönüştürmeden o gün sınava sakin bir şekilde girmeniz hepimizin temennisi. SBS ne zaman başlıyor bitiyor

SBS, Saat 10:00’da başlayacak ancak öğrencilerin 1 saat önceden orada olacak şekilde evden çıkmaları yararına olacaktır. Sınav binasına giderkenki yolda çıkabilecek trafik sıkışıklığı, aksi durumlar vs. ihtimaller göz önünde tutularak yola çıkınız. SBS sınav giriş belgesi ve nüfus cüzdanınızı bir gün önceden hazırlayınız. Bu yazımızda SBS sınavı saat kaçta başlayacak sorusunun yanıtını aradık.

2013 SBS’ye Girecek Olan Bütün Öğrencilere SBS’de Başarılar Dileriz. (eokulsistem.com)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.