Samsung Galaxy S5 Göz Tarama Teknolojisi İle Geliyor

Samsung Galaxy S5 Nasıl Olacak, Özellikleri Neler Olacak Derken Bilgi Geldi. Samsung Galaxy S5 Göz Tarama Teknolojisi Özelliği İle Akıllı Telefon Piyasasını Sarsmak İçin Gün Sayıyor !

Apple’ın yeni atağı olan telefonlardaki parmak izi uygulamasına rakip olarak oldukça farklı bir teknolojiyle Samsung bomba gibi geliyor. Samsung, Galaxy S5 cihazında göz tarama teknolojisi geliştiriyor.

Apple’ın yeni cihazında uygulamaya koyduğu parmak izi teknoloji rakip firma olan Samsung’u tabiri caizse gaza getirdi. Samsung kullanıcılarının güvenliğini artırmak amacıyla göz tarama teknolojisi geliştirdi. Bu sene kavisli ekran bulunan akıllı telefonlrı hayata geçiren Samsung, önümüzdeki sene amiral gemisinde yeni nesil teknolojiye sahip göz tarama sensörünü geliştirdi ve cihaza uygulamayı hedefliyor. Bu uygulamanın nasıl aktif olacağı hakkında henüz bir açıklama olmasa da, yalnızca kullanıcının gözlerini tarama suretiyle ekran kilidinin açılabileceği yönünde bir tahmin yürütülüyor.

samsung galaxy s5

Sizce Samsung Galaxy S5 Göz Tarama Teknolojisi İle En yakın Rakibi Apple’ın Belini Bükebilir mi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.