Postayla Gelen Deniz Kabuğu Kitap Özeti ve Konusu Kısa

Aşağıda postayla gelen deniz kabuğu kitap özeti ve konusu kısa kısaca olarak ele alacağız.

Postayla Gelen Deniz Kabuğu

Küçük yaşlarda bir kız çocuğu olan Sude, çalışan anne ve babası nedeniyle aile ilgisinden uzak olarak büyümektedir. Evde canı sıkılan ve hayattan kopan bir çocuk olan Sude, bu durumun ailesi tarafından fark edilmesinin ardından kendisine bir tablet alınmasıyla olaylar başlar.

Sude’ye alınan tablet, onun hayatının bir parçası olur. Tablet ve Sude ayrılmazlar. Sude her vakit tabletten oyunlar oynamaya devam eder. Bütün akranları da bu şekildedir. Sude, evde, ev dışında tabletten ayrılmaz. Taşınabilir olarak kullandığı tablet için internet de almıştır.

Sude artık bir tablet bağımlısı olmuştur. Sude’nin bu tavrı ailesinin de gözünden kaçmamıştır. Annesi ve babası bu durumun üstesinden gelmek için çabalamaya başlamıştır. Tablet bağımlılığı olan Sude için kalıcı çözümler bulmaya çalışırlar. Annesi bir yazılım şirketinde çalışmaktadır. Çocuğuna olan ilgisizliğinin ceremesini çekmektedir.

Annesi, bir hackerla görüşür ve Sude’yi bu durumdan kurtarmasını ister. Gerçekten çok zor dönemler geçirirler. Sude bu durumdan kurtulur ve yeniden bir ve beraber bir hayat sürerler.

Kitabın Konusu

Kitap internet bağımlılığının geldiği son noktayı ve çocukların internete olan ilgisinin ne gibi sorunlara yol açtığını ortaya koymaktadır.

Postayla Gelen Deniz Kabuğu Kitap Özeti ve Konusu Kısa Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

  1. süpersiniz, ödevim Postayla Gelen Deniz Kabuğu Kitap Özeti ve Konusu Kısa kısa olsun istiyordum. açıkçası bu kadar özenli hazırlanmış yazı için şanslıyım, bana katılanlar yorum yazsın :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.