Özür Grubu Ataması Sonrası Oluşan Taban Puanlar

Bugün Millî Eğitim Bakanlığı tarafından özür durumuna bağlı yer değiştirme sonuçları bakanlığın resmi internet sitesinde ilan edildi. Şimdi ise pek çok öğretmenin en çok merak ettiği bilgi özür grubuna bağlı yer değiştirmelerde okullarda oluşan minimum puanlar. Bilhassa yer değiştirme isteği olumsuz olan öğretmenler kurumlarda oluşan minimum puanları oldukça merak ediyor.

Özür Grubu atama süreci birkaç basamak halinde işlemiş ve özür grubu için başvurular 11-17 Ağustos tarihleri aralığında alınmıştı. Yer değiştirmek isteyen öğretmenler 20-26 Ağustos tarihleri aralığında tercihlerini tamamlamışlardı. Bugün ise beklenen sona gelindi ve Bakanlık, özür grubu atama sonuçlarını açıkladı. Şimdi pek çok öğretmen tarafından özür grubu atama sonuçlarında oluşan minimum puanları merak ediyor.

Özür grubu atama sonuçlarının ardından oluşan kurum bazında minimum puanlar henüz açıklanmamış olsa da Bakanlığın ilerleyen saatlerde bu puanları açıklaması bekleniyor. Listeler açıklanır açıklanmaz ilgili bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.