ÖSYM Başvuru Ücreti Kredi Kartı İle Ödeme

ÖSYM sınavlarının başvuru ücretleri artık ÖSYM üzerinde kredi kartı kullanılarak ödeme yapılabilecek. ÖSYM internet sitesi aracılığıyla yaptığı resmi duyuruda kredi kartı ile ödeme yapılabileceğini duyurdu. Artık ÖSYM sınav başvuru ücreti yatırmak için bankaya gitmeye gerek yok. Resmi açıklama şöyle :

osymduyurueokul

BASIN DUYURUSU
(8 Mart 2013)

Adayların Sınav Ücretlerini Kredi Kartı ile Ödemeleri

ÖSYM tarafından, adayların sınav ücretlerini ödemelerinde kolaylık sağlamak üzere yeni bir uygulama hayata geçirilecektir. Sınava başvuracak adaylar sınav ücretlerini kredi kartları ile ÖSYM’nin internet sayfasında bulunan “ÖDEMELER” alanından banka şubelerine gitmeden ödeyebileceklerdir.

Ödeme sistemi tüm güvenlik önlemleri alınarak uygulamaya konulmuştur. Adaylar bu sistem üzerinde güvenli bir şekilde sınav ücretlerini ödeyebilirler. İlgili sınav kılavuzunda belirtildiği gibi, adaylar sınav ücretini ödedikten sonra başvuru işlemlerini bir başvuru merkezi aracılığıyla veya ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden bireysel olarak yapmalıdırlar.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM kredi kartı ödemesi, Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır ÖSYM, ÖSYM sınav başvuru ücreti kredi kartı ile ödeme sistemi

eokulsistem.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.