Öğretmenlerin Özür Grubu Eş Durumu Atama Sonuçları 20 Ocak 2014

20 Ocak 2014 tarihi itibariyle sınıf öğretmenlerinin de eş, sağlık ve öğrenim özrü başvuru atama sonuçları açıklanacak. Milli Eğitim bakanlığı İnsan kaynakları genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre özür grubu atama sonuçları 20 Ocak 2014 saat 18:00’e kadar açıklanacaktır Müsteşar Yusuf Tekin yaptığı açıklamada sonuçları 20 Ocak 2014 ilk saatlerinde yani sabaha karşı açıklanacağını duyurdu. Özür durumu atama sonuçları 20 Ocak sabah 10:00’a kadar açıklanmış olacak. Milli Eğitim Bakanlığı atama sayfasından yani alttaki pencereden öğrenebileceksiniz.

Öğretmenlerin Özür Grubu Atama Sonuçları 20 Ocak 2014

Öğretmenlerin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen heyecanlı bir bekleyiş içinde. 2014 Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü “sabaha karşı” açıklanacaktır. Ataması yapılan öğretmenlerimizin kararnameleri bir sonraki gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler uyarınca eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Sınıf Öğretmenlerinin Sağlık Öğrenim Eş Özrü Atama Sonuçları 20 Ocak sabahın erken saatlerinde belli olacak açıklanacak alttaki pencereden öğrenebilirsiniz.

 

Özür Grubu Atama Sonuçları İçin Tıklayın

20 Ocak Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 2014

2014 öğretmenlerin özür durumu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

 

31 yorum

  1. oku bakayım alican:) çok uzun süre beklemene gerek yok.günlük rutin işlerine bakıver.zaman nasıl olsa geçiyor.açıklandığı duyduğun yada bir kaç saat (6 saat arayla) aralıklarla bak

  2. adamı delirtmeyin be:) sol tarafta 2014 şubat özür linkini görürseniz tıklayıp sonra tc numaranızı giriceksiniz:) size o diplomayı verenin kaynanası ölsün be:)

  3. Arkadaşlar tercıh sayfamızın çıktısını aldığımızda ilçe tercihleri ibaresinin karşısında sadece bir ilçenin adı yazıyor (eşin çalıştığı ilçenın adı) oysa tercih edilen kurumlar arasında farklı ilçelerden de okullar yer alıyor. Özellikle ilçe tercihi yapmıyorduk değil mi eşin çalıştığı ildeki bütün ilçeleri tercih edebiliyorduk?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.