Merkezi Ortak Sınav TEOG Sonuçları 2014

E Okul Merkezi Ortak Sınav TEOG Sonuçları Bu gece Yarısından  İtibaren E Okul Veli Bilgilendirme Sisteminde Olacak. E Okul TEOG sonuçları açıklandığı an bu sayfada olacak. Her yıl SBS sonuçları olduğu gibi Merkezi Ortak Sınav TEOG sonuçları da eokul sayfamızda …

TEOG sınav sonuçları için öğrenciler oldukça heyecanlı, 20 Ocak Pazartesi günü TEOG sonuçlaır açıklanacak diye açıklama geldi, fakat biz eokulsistem.com olarak her sene olduğu gibi bu sene de TEOG sınav sonuçlarının bu gece yarısı açıklanacağını duyuruyoruz. Peki TEOG sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak.

E okul TEOG sonuçları MEB Bakanı Nabi AVCI’nın açıklamasına göre 20 Ocak pazartesi günü kesin olarak açıklanacak. Fakat biz eokulsistem.com olarak TEOG sonuçlarının bu kadar gecikeceğini düşünmüyoruz. Her yıl öngörülerimizle SBS sınav sonuçlarında olduğu gibi bu yılda eokul olarak öngörümüzü paylaşmak istiyoruz. TEOG sonuçları pazar gecesi açıklanacaktır. Yoğunluğun az olduğu gece yarısından itibaren TEOG Merkezi ortak sınav puanları e-okul veli bilgilendirme sistemine yüklenecektir. Sistemin yoğunluktan zarar görmemesi için TEOG sonuçları gece yarısı açıklanacaktır. TEOG Sınav sonuçları an be an eokulsistem.com’da olacak.

teog

TEOG Sınav Sonuçları Hakkında Son Gelişmeler Odevbitti.com’da Olacak.

TEOG Sonuçları Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

35 yorum

    • Hangi liseye gideceğin sadece bu sınava bağlı değil. Önümüzde 1dönem daha var, tabii sınavlar da. Ayrıca geçen senelerin ortalaması gerekli(6,7 ve bu sene sonu 8. Sınıf ortalaması) iyi şanslar.

  1. Arkadaşlar TEOG sonuçları bu gece açıklanacak ve ben haberlere çıkacam Melda Çayan bu ismi aklınızda tutun çünkü hepsinden full bekliyorum, herkese kapak olsun :)))

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.