Kar Tatili Olan İller (17 Aralık 2013 Salı)

17 Aralık Salı Günü Kar Tatili Verilen İller Güncel Liste Bu Sayfada …

Anadolu’da birçok il ve İstanbul geçen haftadan beri kar ile mücadele etmekte. Kar tatili olan iller 17 Aralık Salı günü için kar tatili mi kar tatili olan iller güncel haber bu sayfada İstanbul Bursa Ankara Konya Bolu Diyarbakır ve birçok ilin kar tatili haberleri okullar tatil mi Kar yağışı hızını kaybetmedi. Kar, ara ara gök gürültülü yoğun sağanak biçiminde yağıyor. İstanbul’da kar kalınlığı kimi yerlerde 25 santimetreyi aştı. Aynı şekilde Bursa Ankara Konya Diyarbakır Elazığ Kastamonu karla mücadele eden birçok ilden sadece birkaçı kar tatili olan iller hangileri, yarın kar tatili olan iller, 17 Aralık kar tatili haberleri, son dakika kar tatili olan iller

hangi iller kar tatili

İki gündür karla mücadele ekipleri, tüm ana arterlerde buzlanma ve  kar kürüme çalışmalarına devam ediyor. GS- Juventus maçının ertelenmesi sebebiyle Seyrantepe bölgesinde kısa süreli bir trafiğe maruz kalındı. Bazı kısımlarda yağmaya başlayan kar yağışı kış lastiklerini takmamış araçları zor durumda bıraktı. Yolda kalan araçlar TEM yolunu trafiğe tıkadı. Yine akşam saatlerinde bir kamyonun orta şeritte arızalanması sonucu trafik epey sıkıştı. Kar yağışı yaşanan bölgelerde ekipler görevlerini eksiksiz yerine getirdi. Diyarbakır, Samsun, Bursa, Konya, Elazığ, Bitlis, Mardin, Ankara, İstanbul, Erzurum, Kastamonu, Niğde, Aksaray, Yozgat, Tokat Kahramanmaraş, Bolu, Sakarya, Mardin, Trabzon, Çorum bütün iller için kar tatili olan iller listesi, 17 Aralık kar tatili var mı, kar tatili valilik açıklaması, Valiliği kar tatili var mı 17.12.2013 kar tatili olan iller ve ilçeler

Sabah saatlerinde ise ana arterler normal seyrindeydi.Kimi zaman kayan araçlar ve maddi hasar oluşturan trafik kazaları sebebiyle trafik sekteye uğradı. Yetkililer, kazalara müdahale etti ve kısa sürede yollar normal seyrine döndü. Yollarda yapılan tuzlama çalışmaları ise zaman zaman arabaların kaymasıyla engellendi. Deniz ulaşımında bir aksama meydana gelmedi. Metro ve hafif metro seferlerinde ise seferler artırıldı ve halkın bu ulaşım yollarına rağbeti çoğaldı. Metrobüs hattı da normal seyrinde devam etmekte. İstanbul’da kar yağışının yarında etkisini sürdüreceği bilgileri alındı.

17 Aralık Salı Kar Tatili Hiçbir İlde Yoktur (Haber Geldikçe  O İlin Altına Bilgi Eklenerek Güncellenecektir. Şimdilik Tatil Haberi henüz yok)

SAMSUN

ŞIRNAK

TOKAT

DİYARBAKIR

IĞDIR

KARS

TUNCELI

AĞRI

VAN

TRABZON
ORDU
BATMAN
KARS

HAKKARİ

AMASYA

BİNGÖL 

DÜZCE

ELAZIĞ 

GİRESUN 

MARDİN 

RİZE

YOZGAT

(Güncellenmeye Devam Edecek)

Dün Balkanlardan yurdumuza doğru gelen soğuk ve yağışlı havaya maruz kaldı. Soğuk hava ve beraberinde gelen poyraz fırtınası Marmara Bölgesini etkisini gösterdi. İstanbul ve Marmara bölgesinin çoğunluğunda sıcaklıklar düştü.

Meteorolojinin açıklamalarına bakılarak, İstanbul’da  kar yağışı  ve beraberindeki poyraz fırtınası yer yer şiddetini artırarak yarın da sürecek. Sabah saatleri ve gece buzlanma ve don olaylarının artması nedeniyle halkın önlemini alması isteniyor.

Kar Tatili İsteklerinizi Bulunduğunuz İldeki Hava Durumuyla Birlikte Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

13 yorum

  1. mrb öncelikler valiye sesleniyorum bursada 1 gün tatil olsun gece kar bastırdı heryer buz ve karla kaplı yakşlası 3-4 cm bursada 1 gün tatil yapar mısnız nilüfer ilçesinde

  2. Sayın Valimiz lütfen biz öğrencilere anlayış gösterin daha bugün düşüp biryerlerimi kiracaktim 17 Aralığın Diyarbakır’da tatil edilmesini istiyoruz gereğinin yapılmasını arz ederim.

  3. Diyarbakır için 17 Aralık Salı günü için kar tatili istiyoruz, Sayın Valim bugün görüldü ki, yürünmüyor bile her taraf kar ve buz arabalar kalıyor tatil istiyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.