İstanbul Okullar Tatil mi 12 Aralık 2013 Son Durum

12 Aralık’ta İstanbul Okullar Tatil mi, Kar yağışı devam ediyor İstanbul’da Okullar Tatil mi olacak mı ? İstanbul kar yağışına teslim oldu. Ülkemizi etkisi altına alan kar yağışı sebebiyle bazı illerde eğitime kar tatili geldi. İstanbul’da ise Valilik tarafından henüz okulların tatiledilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmış değil. İstanbul Okullar Tatil mi, İstanbul kar tatili var mı 12 Aralık 2013, 12 Aralık Perşembe İstanbul tatil mi valilik açıklaması bekleniyor.

istanbul-kar-tatiliv

Normalde çocuklarını okullara servis araçlarıyla gönderen veliler ise zor durum yaşıyor. Servis araçlarının yollarda kalması nedeniyle çocuklar okullara ulaşamadı. Veliler ise okulların tatil edilmemesine tepkili.

İstanbul Okullar Tatil mi Haber Bekleniyor Geldiğinde Sayfa Güncellenecek

İstanbul’da dün akşamdan beri etkili olan kar yağışı etkisini artırarak devam etti. Kent beyaza bürünürken, İstanbul Valiliği tarafından henüzokulların tatil edilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı. Yarın İstanbul’da Okullar Tatil mi, İstanbul kar tatili mi verilecek Valilik açıklaması ile herkes öğrenecek, haber bekleniyor.

İstanbul Okullar Tatil mi, İstanbul Kar Tatili, Hakkında Yorumlarınızı Yazarak Aşağıdan Sesinizi Duyurabilirsiniz.

43 yorum

 1. sayın valimiz okullara servis
  ile
  giden öğrencilerimiz durumları zor araçlar
  yolda kalıyor yada kaza yapıyorlar ama okullar tatil olursada dersteki konuları geç yapıcaz o yüzden ister tatil edin ister etmeyin ama tatil edin derim çünkü ulaşımda sıkkıntılar artıyor…

 2. sayın valim okulların tatil edilmesini istiyorum. istiyoruz , ulaşım zor oluyor okullar uzak oluyor bu yzden lütfen tatil yapılsın. servisimizi beklemek yolda kalmak çok zor lütfen cma gunu tatil yapılsın.

 3. Vali amca okulları tatil et. Çoook üşüyoruz. siz orada sıcacıkta oturuyorsunuz. Ya biz çok üşüyoruz. Vali bey amca ne olur okulları tatil et. ne olur bak yazdığıma Vali bey amca :D

 4. sayın valim bende olmak uzere cogu arkadasım herkez nerdeyse servısle gıdıyo okul tasıtı ıle dun bız okula 2 saat gec geldk yolda kalan araclar oldu kaza yapan araclar oldu gercktn kazalar gıderek artıyo bunllarıda dıkkate al sayın valim sızınde cocugunz var tatıl yap okulları

 5. Arkadaşlar yarın okul varmış sizi üzmek istemem ama Vali şöyle bir açıklama yapmış:
  “Öğrencilerimiz üzülmesinler kar tatili yok daha kış uzun İstanbullular yarın daha tedbirli
  olacakdır” demiş.

 6. (MEB)- Vali Bey,
  Okulların tatil edilmeme durumu herkez için kötü oluyor.
  Bugün okul aracı kaza yaptı, İstanbul 7 tepe bazı yerler gerçekten ulaşım için çok zor bana göre Buna göre değerlendirin tatil yapıp yapmamayı…

  12.12.2013 Perşembe,
  İSTANBUL’DA KAR TATİLİ OLMASINI İSTİYORUM.!

  • Kardeşim inşallah tatil olur, Hadi bizi geçtim neyse öğretmenler, veliler daha zor durumdalar. İstanbul büyük bir şehir 7 tepe Bazı bölgeler gerçekten çok zor durumda.
   (TATİL YAPILMALI.)

 7. Sayın Vali
  Bence kar tatili olmalı, nedeni de kaza ve can kaybına neden olabilir. Bende okula gitmekten korkuyorum. bu nedenle okulların tatil olmasını talep ediyorum.

 8. Bugun okula zar zor gittik ögetmenler acıdı gidin dedi yoklama almadılar ama okullar hala tatil edilmiyor! dışarıdaki tipiyimi söyliyim yoksa dondurucu sogugumu? montu botu olmayanlar ne yapacak?

 9. Okula giderken zor gidiyoruz havalar çok soğuk, bocalıyoruz, zorlanıyoruz vali amca bende GALATASARAYlıyım bu sözün çok hoşuma giti ama durum düşündüğün gibi değil lütfen nolursun tatil ver donduk evde sıcacık kalorifer istiyoruz.

  Saygılarımla,
  Öğrenci Kadir

 10. Ben bir öğretmenim bugün okula güç bela gidebildim, derse 1 saat geç kaldım, bu yağıştan sonra kesinlikle tatil edilmeli 12 Aralık İstanbul’a kar tatili verilmelidir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.