İstanbul Kar Tatili Var mı 18 Şubat Çarşamba Okullar Tatil mi?

Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul, yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Bu sene eğitime kar engelinin birçok defa yaşandığı kentte yarın için de tatil edildi. 18 Şubat Çarşamba İstanbul kar tatili verildi.

İstanbul Valiliği, öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları için anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmesi bekleniyor.

İstanbul Kar Tatili İçin Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

17 yorum

  1. sayın valim sizden ricam bizim illimiz de ki orenciler içinde bişeyler yapılsın lutfen vali abe allah sizi inandırsın hafta sonuda okuldayım yazın dersane ye gidiyorum hiç tatıl gormedim

  2. tatil olmasi iyi olur cunku bizim okuldaki ogrenciler ve ogretmenler okula yakin bir mesafede oturmuyorlar. yarina kadar yollar buz tutar ve servis soforleri ogrencileri almak icin o buzlu yollsrdan gecmek zorunda kalir bunun sonucunda kazalar olabilir.

  3. hava cok kotu yarin tatil olsun cunku matematik dersi var bu arada haberci . abiler ve ablalar benimde bu yazdigimi oku haaaa kuserim tamam mi???????bide burcu selamlar diyin optummm kip bayyy

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.