iOS 7 Ne Zaman Yüklenecek Çıkacak – Telefon

İphone telefonlarda İOS 7 ne zaman çıkacak yüklenecek, İOS 7 ne zaman çıkacak son durum …

iPhone 5s ve iPhone 5c’nin tanıtıldığı etkinlikte lansmanı yapılan iOS 7, 18 Eylül 2013 tarihinden indirilmeye başlanacak. Apple son teknoloji işletim sistemi olan iOS7’nın son beta sürümü olan “Golden Master” ise geliştiricilerin erişimine açıldı!

cep telefonu

Tüm dünyanın sabırsızlıkla beklediği ve pür dikkat takip ettiği, Apple’ın gelenek haline gelen, ve yeni oyuncaklarını tüm dünyaya sergilediği tanıtım etkinliği bu yıl 10 Eylül tarihinde gerçekleştirildi. Yeni seri akıllı telefonların tanıtıldığı etkinlikte tüm mobil cihazları etkileyecek bir yenilik daha duyuruldu.

Uzun süredi üzerinde çalışıldığı açıklanan iOS ailesinin son ve en gelişmiş üyesi olan iOS 7, aslında etkinliğin yıldızı oldu. Beta sürümlerini Geçtiğimiz günlerde indirilmeye başlanan ve tüm arayüzün değiştirildiği iOS 7, 18 Eylül tarihinde dünya üzerindeki tüm kullanıcıları ile buluşacak.

Beta sürümünü indirebilmek için UDID kaydı olan bir geliştirici olunması gerekiyor. Deneme ve geliştirme amacıyla yayınlanan 6 adet Beta sürümünün ardından “Golden Master” beta sürümü de yayımlandı.

iOS 7 İşletim Sistemi ve Çıkış Tarihi İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.