Figür, Prens, Tablo, Tema, Tırtıl ve Vernik Kelimelerinin İçinde Geçtiği Bir Hikaye

Aşağıda figür, prens, tablo, tema, tırtıl ve vernik kelimelerinin içinde geçtiği bir hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Ormanın derinliklerinde avlanarak yürürken bazı sesler duyan prens yanındakilerle beraberindekilerle hemen yolunu değiştirip sesin geldiği yöne doğru hareket etti. Etrafındakilerle hayli meraklanmıştı. Issız bir av ormanında bu insan sesleri pek de iyiye işaret değildi.

Dut ağaçlarının olduğu yerden geçerken dut yapraklarını yiyen tırtıl gördüler. Bu tırtılların kopardığı ve sonradan yere düşen yapraklar çiğnenmişti. Yapraklardan iz süren muhafızlar sese daha da yaklaşmaya başladılar. Ses yankılandığı için iz sürmek gerekiyordu.

Ormanda tablo hiç iç açıcı değildi. Kötü bir şeyler olduğu belliydi. Yerde bir takım figür gören muhafızlar bu işaretlerin sesi çıkaran kişiye ait olduğu anladılar. Ardından vernik yapılmış bir kutu buldular ve içinde aşka dair bir tema içerikli simge gördüler.

Prens, muhafızlara baskı yaparak aramaları hızlandırdı. Çok geçmeden bir çocuk gördüler. Ağlayıp duruyordu. Ne olduğunu sordular, kurt saldırısına uğramıştı. Hemen ona yardım ettiler. Kutunun babasına ait olduğunu söyleyen çocuk, babasının öldüğünü ve onun mezarını aramaya çıktığında kurtlar tarafından ormana kaçırıldığı söyledi. Neyse prens ve askerler çocuğu kurtarmak için yetişmişti. Onların sesinden korkan kurt da hemen oradan kaçıp gitmişti.

Figür, Prens, Tablo, Tema, Tırtıl ve Vernik Kelimelerinin İçinde Geçtiği Bir Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.