e Okul Ne Zaman Kapanacak 2018 Öğretmenler Notları Bitirdi mi?

e-okul veli bilgilendirme sisteminde dönem dönem kesintiler oluşsa da bu kesintiler anlık oluyor. Öğrencilerin bu durumda kaygılanmasına gerek yok, çünkü Milli Eğitim bakanlığı teknoloji birimi yetkilileri an be an durumun farkındalar. Çok vahim bir durum olmadığı sürece, örneğin sunucunun çökmesi gibi , aksaklık en kısa sürede giderilir. Sizler de e okul veli bilgilendirme sistemine rahatlıkla girebilirsiniz.

 

E-Okul Aslında Hiç Kapanmaz, Ancak Not Girişleri Karneden En Az 1 Hafta Önceden Kapatılır

 

MEB E okul ne zaman kapanacak? Öğrencilerimizin aşağıdaki uyarılara dikkat etmelerini öneriyoruz.

Önemli Hatırlatma : E-Okul‘da Yapılan Sistem Çalışmaları Sebebiyle Kısa Süreli Kesintiler Olabiliyor, ancak kısa sürede açılmaktadır. Öğrencilerin Bilgisine.

eokul veli bilgilendirme

 

Üstteki resime ya da linke tıkladıktan sonra açılan sayfada resimde de görüldüğü gibi “Güvenlik Kodu (Resimdeki Rakamlar), T.C Kimlik Numaranız ve Okul Numaranızı” girdikten sonra “Tamam” deyin. Tamama bastıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran açılacak. Bu ekranda sizden üç soruya cevap vermeniz istenir. Bu üç sorunun cevabını girdikten sonra, altta sıralanmış olan resimlerden size ait olanı işaretleyerek “Tamam” deyin. E-okul not bilgileri sayfanız açılmış olacaktır. Eğer aşağıdaki resimde yer alan sorulardan bir ya da birkaçını bilmiyorsanız. Çıkış yapıp tekrar girerseniz sorular değişecektir. Genel olarak “doğum yeri, nüfusa kayıtlı olduğu yer,cilt no, aile sıra no,doğduğu ay vb.” tarzda nüfus cüzdanında yer alan sorular soruluyor. Burdaki amaç başkalarının sizin e-okul sayfanıza girmelerini engellemek. Bu sebeple güvenlik aşamaları arttırılmış.

22 yorum

    • Nur kardeş bende 0.4 puanla bende takdiri kacirdim dun gittim yalvardim e okul kapandi diyorlar lanet hocalar işlerine gelince nasilda karne günü girerler e okula bizim yararimizaya oyuzdrn yalan konuşuyorlar ben onlari allaha havale ettim puan vermeyen hocalar allahlarindan bulsunlar ama ben 7. Siniftayken ortalamam 69.13 tu tesekkur almitim belki şimdide verirler ama vermezler ya off nefret ettim karne falanca istemiyorum daha

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.