Çocuk, Baba, Anne ve Kardeşten Oluşan Hikaye

Aşağıda çocuk, baba, anne ve kardeşten oluşan hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Annem ve babam on beş yıldır evlilerdi. Bu ay da evliliklerinin yıl dönümü vardı. Babam böyle şeylere çok dikkat eder ve anneme sürprizler yapmayı da çok severdi. Çünkü annem ve babam birbirlerini çok severlerdi. Ben ve kardeşim de bu kez babama yardım etmek istedik.

Babamın yapacağı sürprizi saklamak için elimizden geleni yaptık. Annem, pazar günü sabah erkenden evden çıkan babamı aradı ama ulaşamadı. Ben de babamın markete gittiğini söyledim. Annem de hiç şüphe etmedi. Kardeşimle ilgilenmeye başladı.

Kardeşim süt içmeden bize kahvaltı fırsatı vermezdi. Annem de hemen süt ısıttı, biberonla kardeşime verdi. Kardeşim hemen sakinleşti. O arada babam geldi. Elinde hiçbir şey yoktu. Annem hani markete gitmiştin dedi. Babam arabaya kadar indim, dedi.

Annem hemen bana baktı, ben kendi odama kaçtım. Babam da hemen benim yanıma geldi. Annem bir şeyler olduğunu hemen anladı. Zaten çok belli etmiştik. Annem kahvaltı hazırladı. Biz de olayların açığa çıktığını fark edince hemen sürprizi yapmaya karar verdik.

Babam evin önüne çektiği yeni arabayı anahtarı anneme uzatarak balkondan gösterdi. Annem ne diyeceğini şaşırdı ve birbirlerine sarıldılar. Ben de onlara sarıldım. Balkona doğru emekleyen kardeşim de bize gülümsüyordu. Biz de ona bakıp gülmeye başladık.

Çocuk, Baba, Anne ve Kardeşten Oluşan Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.