Burs Sonuçları 2013 (KYK Burs Sonuçları Açıklandı)

Burs Sonuçları

Burs sonuçları Son zamanların en çok merak edilen konusu, KYK Burs sonuçları 2013 – 2014 yılı Kredi yurtlar kurumu burs sonuçlarının ne zaman kamuoyuna duyurulacağı meselesidir. KYK Başbakanlık Bursu Sonuçları sorgulama KYK Burs Sonuçları Aralık 2013 KYK Burs sonuçları sorgulama açıklanacak KYK burs sonucu sorgula bu sayfadan öğrenebilirsiniz. 2013 2013 online TC No ile KYK burs sonuçları 2013, KYK sonuçları sorgulama sistemi bu hafta açılacak ve öğrenciler KYK burs sonuçları öğreneceklerdir. Burs sonuçları sisteme yükleniyor, burs sonuçları çok kısa bir süre içinde kyk.gov.tr burs sonuçları sorgulama alttaki linkte kyk burs sorgulama sayesinde burs sonuçları öğrenebileceksiniz. Burs sonuçları Yüksek Öğretim ve Kredi Burslar kurumu resmi twitter hesabından bir duyuru yaptı ve beklenen sonuçları 15 Aralık 2013 tarihinden evvel kamuoyuna duyuracaklarını bildirdiler. Kesin bir tarih verilmemiş olsa da burs sonuçları en azından ayın 15’ine kadar duyurulacağı kesinleşti. Öğrencilerin tarihi öğrenmesinin ardından burs sonuçlarının olumlu olmasını umut etmeye başladılar.

KYK Burs Sonuçları Tıkla Öğren

Sistem Yoğunluğunda, Linki Bir Kaç Defa Açmaya Çalışınız

kredi_burs_sonuclari_aciklandi

Gençlik ve Spor Bakanlığı bir kaç gün geçmeden sonuçların açıklanacağı kesin tarihide bildirecektir.  KYK burslarından olumlu sonuç elde eden öğrencilerin ilk ödemesi hangi tarihte yapılacaktır sorusunu merak edenler için bunu da yanıtlayacağız. Burs sonuçları sorgulama ve kyk burs sonucu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Burs sonuçlarının kamuoyuna duyurulmasıyla birlikte olumlu sonuç elde eden öğrenciler ilk ödemelerini Ocak ayının ilk haftası alacaktır.

KYK.Gov.Tr Burs Sonuçları Sorgulamak İçin Tıklayın

Bu senetoplam 661 bin 742 öğrenci KYK burs ve kredi alımı istemiyle başvuruda bulundu. Geçen yıl ise bu beklenen sonuçlar kasım ayının son haftasında kamuoyuna duyurulmuştu. Bu sene sonuç açıklamada geç kalan KYK kısa sürede durumu telafi edecektir.

7 yorum

  1. Vahe bey biz Ankara’nın etimesgut ilçesinde oturan 6 kişilik bir aileyi salonumuzun yenilenmesine çok ama çok ihtiyacımız var konuşma zorluğu çeken 3 yaşında bi oğlum var onunla yaşayacağımız güzel bi evimiz olsun istiyoruz lütfen yardım edin salonumu bomboş ve siZin yardımınıza ihtiyacımız var

  2. BEN basvurumu yazın tam ortasında uni 2 sınıf ara sınıfı oldugum için ama tc no bulunamadı dıor dıger arkadaslarım sonucları cıkarken benım cıkmıor yardımcı olursanız sevınırım yoksa egıtımım yarım kalcak kredı yada burs farketmıo ne olur yardımcı olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.