Beşiktaş’a Şok Haber UEFA’ya Gidemeyecek

UEFA Avrupa Ligi rövanş maçında tromsöyü 2-0 yenerek gruplara katılmaya hak kazanan Beşiktaş’a CAS ve UEFA’dan kötü haber geldi. İstanbul’daki Tromsö maçı devam ederken UEFA’dan Beşiktaş’a gelen bir telefon bütün moralleri bozdu. UEFA kötü haberi verdi.

Beşiktaş UEFA’ya gidecek mi, BJK CAS kararı 2018 2019, Beşiktaş CAS Karar30 Ağustos 2013

Beşiktaş UEFA Avrupa Ligine Gidemeyecek

beşiktaş uefa

Tromsöyü elemesine rağmen Beşiktaş  CAS’ın yapılan itirazı reddetmesi ve UEFA’nın daha önce Beşiktaş futbol takımına verdiği Avrupa Kupalarından 1 yıl men cezasını onamasının akabinde UEFA Beşiktaş yetkililerini telefonla arayarak, yarınki yani 30 Ağustos Cuma günü yapılacak olan UEFA Avrupa Ligi Grup Kuraları çekimine gelmemelerini istedi. Bu demektir ki, Beşiktaş’ın CAS’a yaptığı itiraz sonuç vermedi. Beşiktaş 2018 2019 sezonunda gruplara kalmayı hakketmesine rağmen CAS kararıyla Avrupa’ya gidemeyecek.

1 yorum

  1. Bu ülkede hiçbir şike cezasız kalmaz, bir Türkiye kupasını bile kendi emeğiyle değil de şikeyle alan bir takıma verilen 1 men bence eksik kalmıştır. Vereceksin 3-5 sene bak bir daha yapıyorlar mı. Bu ülkenin en temiz takımı Galatasaray’dır, araştırın öğrenin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.