8. Sınıf Ortak Sınav Soruları Örnek TEOGS MEB (28-29 Kasım 2013)

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçis Sistemi TEOG Ortak sınavlar 28 Kasım perşembe ve 29 Kasım Cuma günü yapılacak. 8. Sınıf 1. Dönem Merkezi ortak sınav örnek soruları MEB tarafından açıklandı. Örnek ortak sınav soruları ve cevapları şöyle :

teog

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçis Sistemi ortak sınavlarla alakalı olarak örnek gösterilebilecek soruları ilk kez yayınladı. Sınav 28-29 kasım 2013 de gerçekleşecek .

İl ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinin kendi bölgelerinde gerçekleşecek olan sınava dair; okul bilgileri, sınıf sayısı, sınıfta yer alan öğrenci sayısı bilgilerine ulaşabilmek için ‘MEB NEM İşlemleri’ modülünü kullanmaları gerekmektedir. Okullar ise sınav işlemleri modülü üzerinden girerek sınava girecek öğrenciler hakkında bilgilere ulaşabilir. Öğrenciler ve veliler ise öğrencinin sınava gireceği yer hakkında bilgilere e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden ulaşabilecek.

Örnek Ortak Sınav Soruları İçin Tıklayın

TEOG Merkezi Orak Sınav Soruları Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan hemen Yazabilirsiniz.

20 yorum

    • dostum çok kolaydı lan hesabıma göre 55 Doğru var ve BİRTANE MATEMATİKTEN HATALI SORU var! öğretmene sorduk şu hangisi fraktal değildir A ve D şıkları OLACAK! A şıkkında 1/2 oranında azaltmış OLMUYOR! ve FARKLI ŞEKİLLERDEN !
      D şıkkında fazladan üçgen eklenmiş OLMUYOR!

  1. arkadaşlar yarin benim ve bütün sekizlerin çok önemli bir sınavımız var ALLAH hepimizin yardımcısı olsun,lutfen dua edelim bütün kardeşlerimize ,herkese çook basarılar dilerim

      • arkadaşlar hepimiz için öneml iama bnm için dah önemli inşallah kopya çekmek zor olmaz mk gibi bide 2 tane hota kloyuylr bi tane yetmiyomuş gini o.ç ler bok gibi kesin sınav inşallah en yüksek kopyayı çektiğiğm 2. ise bn olurum bnm için dua edin beni facede bukla bilirsiniz ekleyin şule ünal kendi resmin vr

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.