4. Sınıf Trafik Güvenliği 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

Trafik Güvenliği ve İlk yardım 4. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı sorularını sizler için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ilk yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı dönemi başlıyor. Artık öğrencilerin sınavlara ciddi ciddi çalışmaya başlaması gerekiyor. Bizler de 2013-2014 4. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Trafik Güvenliği sorularını paylaşarak öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sayfadan aşağıdaki linklere tıklayarak 4. Sınıf Trafik Güvenliği dersi 2. Dönem 1. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip çalışabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının çok olması için 5 tane ayrı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

 

4. Sınıf Trafik Güvenliği 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

Sevgili çocuklar 2. Dönem sonunda karnelerinizde iyi notlar görmek istiyorsanız özellikle işi baştan sıkı tutmanız gerekir, iyi çalışmanız gerekmektedir.

Sizler için Trafik Güvenliği dersi için 1. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Trafik Güvenliği yazılı soruları birebir sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok. Paylaşılan Trafik Güvenliği yazılı sorularının amacı sadece sizin çalışmanıza kaynaklık etmesidir. Dolayısıyla ders notlarınıza daha çok çalışın. 4. Sınıf Trafik Güvenliği 2. Dönem 1. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen yazın düzeltelim. 1. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Odevbitti.com

15 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.