2013 YGS Birincisi Kim Oldu İşte Türkiye 1.’si

2013 YGS sonuçları açıklandı buna göre 2013 YGS Türkiye Birincisi de belli oldu. 2013 YGS birincisi kim oldu. sonuçları belli oldu. 2013 YGS’de en başarılı il Ankara oldu. İşte 2013 YGS’de en başarılı iller sıralaması :

İşte YGS sonuçlarında en başarılı şehirler

2013 YGS sonuçlarına göre, en başarılı il Ankara oldu. Ankara’yı Karabük, Denizli, Aydın ve Isparta takip ederken, başarı sıralamasının en sonunda Hakkari yer aldı. 2013 YGS birincisi ÖSYM tarafından açıklandığında bu sayfada yer alacak. YGS 2013 İl Birincisi

BİRİNCİLER İSTANBUL VE ANKARA’DAN

ÖSYM Başkanı Ali Demir, YGS’de, Ankara TED Koleji Vakfı Özel Lisesinden Zeynep Nur Karagöz, İstanbul Lisesinden Hümeyra Çolak ve Kadıköy Anadolu Lisesinden Irmak Öziskender’in tüm puan türlerinde 500 puan alarak birinci olduğunu bildirdi.

YGS-4 puan türünde en başarılı adaylardan İstanbul Lisesinden Hümeyra Çolak, Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesinden Ahmet Niyazi Ülkü, Özel Amerikan Robert Lisesinden Furkan Savaş, Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinden Oğuzhan Özer, Özel TED Konya Kolejinden Deniz Han Alan sıralamaya girdi.

YGS-5 puan türünde en başarılı adaylar ise İstanbul Lisesinden Hümeyra Çolak, Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinden Oğuzhan Özer, Özel TED Konya Kolejinden Deniz Han Alan, Kadıköy Anadolu Lisesinden Irmak Öziskender, Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesinden Ahmet Niyazi Ülkü oldu.

YGS-6 puanında da Kadıköy Anadolu Lisesinden Irmak Öziskender, Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinden Oğuzhan Özer, Özel TED Konya Kolejinden Deniz Han Alan, Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesinden Muhammed Said Seferbey, Özel Üftade Lisesinden Kübra Peker sıralamaya girdi.

YGS-1 Puanına Göre En Başarılı Adayla

YGS-2 Puanına Göre En Başarılı Adayla

YGS-3 Puanına Göre En Başarılı Adayla

YGS-4 Puanına Göre En Başarılı Adayla

YGS-5 Puanına Göre En Başarılı Adayla

YGS-6 Puanına Göre En Başarılı Adayla

2013 YGS EN BAŞARILI İLLER SIRALAMASI

Ankara, Karabük, Denizli, Aydın, Isparta, Kırşehir, Eskişehir, Antalya, Burdur ve Karaman.

Adaylar, sonuçları http://www.osym.gov.tr veya http://sonuc.osym.gov.tr internet adreslerinden, TC kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecek.

2013 YGS Türkiye Birincisi Kaç Puan Aldı, YGS 2013 Birincisi

1 Nisan 2013

13 yorum

  1. biz de isterdik 500 tam puan alabilmek ama olmadı neden farklı şartlarda büyüdük .. onlar dershaneye giderken biz ailemize destek olmaya çalıştık ailemizin parası olmadığı için dershaneye de gidemedik ama yine de ben derslerimi başarıyla geçiyorum tek sorunum eve gidip test falan çözmeye çalışırken uyku geliyor ve çalışamıyorum bu niye oluyor of psikolojim bozuldu hayat çok zor .

    • canm bnm ben dershaneye gidiyorum da noluyo sanki ben nice dershaneye gitmeyen ama bölüm birincileri gördüm önmli olan daha fazla soru çözmek ve dış dünyayla bağlantıyı sınavlar btene kadaar kesmek

  2. ben meslek lisesinde okuyorum . harita tapu kadastroda bölümüm . lise 4 e geçtim bu sene . hiç dershane vesaire.. destek almadan çok şükür bugüne kadar gelebildim . ama her gün 10 saat ders gördüğümüz için evde yeterince çalışamıyorum . eğitim sistemi çok adaletsiz .c herkes eşit şartlarda değil .

  3. Ben çalışıyorum ama hiç bişey anlamıyorum ya bu nasıl bi iştir ders çalışıyım dıyorum hemen uyku giriyor calşmakda gelmıo ıçmden lıse 4 qectım dersaneye yenı kaydoldum 1 sene ıçnde nasl olck blmyrm allah yardmcım olsn .. :(

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.