2013 KPSS Soruları ve Cevapları (Genel Yetenek Genel Kültür) ÖSYM

6 Temmuz 2013 tarihinde yani bugün yapılan 2013 KPSS’ nin Genel yetenek ve Genel Kültür sınavı sona erdi. KPSS diğer oturumlarla devam edecek. 6 TEmmuz 2013 KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür Soruları ve Cevapları , yorumlarınızla birlikte bu sayfada.

6 Temmuz 2013 KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür soruları cevap anahtarı bilindiği üzere ÖSYM tarafından aynı gün yayınlanmıyor. Bizler en geç 2 iş günü içerisinde KPSS soru kitapçıklarının yayınlanmasını bekliyoruz. Ancak adayların merak içerisinde kalmaması için bu süreçte sınavda çıkan ve hatırladığımız soruları paylaşarak, bu merakımızı bir nebze de olsa giderebiliriz.  Genel Kültür ve Genel Yetenek 2013 KPSS Soruları 2013 ve cevap anahtarı resmi olarak duyurulduğunda da bu sayfada da yer alacak.

6 Temmuz 2013 KPSS Soruları ve Cevapları – Genel Yetenek Genel Kültür

Sizler de Aşağıdan 2013 KPSS Soruları ile ilgili paylaşıma katkıda bulunabilirsiniz.

6 Temmuz 2013 KPSS’de Çıkan ve Hatırladığınız Sorular ile Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

24 yorum

  1. Bravo onlara çok iyi avladilar zaten 14 farklı ders varken bide alanı başımıza çıkartıp her şeyi son 2 ay kala allak bullak ettiler bide bizden haber takip etmemizi mi istiyorlar bu arada 2013 te o ka da r olay olmuşken 2012 sorusuna güncel soru dedik diyelim orhan pamuk sorusunun neresi gunceldi sence? Ales tarzı sorular sorup her soru için bir dakika süre veriyorlar yahu Ales zaman sınavı olmasına rağmen sınav süresi 3 saat ve 150 soru isaretlemen gerekiyo biz nasl bi sınava girdik anlamadım calisanla çalışmayan ayırt edildi mi yani şimdi ya da ögretmen olmak için yeterli olanla olmayan…

  2. arkadaşlar matematikte yan dönen koltuklar sorusu yanlış. kaç tanesi sadece bir kez dönmüştür diyo. cevap 11 olmalı. 1,2,3,5,7,11,13,17,19,25,49 numaralı koltuklar sadece 1 kez yan döner.

  3. JÜPİTER SORUSU BİR GÜNCEL SORUSUDUR. ÇÜNKÜ GÜNEŞ SİSTEMİNİN EN BÜYÜK GEZEGENİ BULUNDU HABERİ 22 KASIM 2012 TARİHİNDE HABER OLARAK YAYIMLANDI. BKZ. HABER 7 COM UZAY HABERLERİ… İŞTE BÖYLE DÜŞÜRÜRLER HA!.. ÖYLE GÜNCEL BİLGİLER DİYE KİTAPÇILARDA SATILAN KİTAPÇIKLARDAN ÇALIŞIRSANIZ VE “NE DE OLSA SINAVA İKİ HAFTA KALA GÜNCEL BİLGİLERİ EZBERLERİM” DEYİP DÖNEM BAŞINDAN BERİ HABERLERİ TAKİP ETMESENİZ İŞTE BÖYLE SİZİ (ÖSYM TARAFINDAN) AVLARLAR…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.