​Özür Grubu Atama Sonuçları

​Özür Grubu Atama Sonuçları -Güncel

Özür grubu tayini bekleyen öğretmenlerin başvuru süreci 26 Ağustos 2014 tarihinde sona erdi. Takvime göre sonuçların bugün açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanması gecikir mi, sonuçların açıklanmasıyla ilgili bir açıklama yapılacak mı, MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN, geçen yıl olduğu gibi Twitterden açıklama yapacak mı? Tüm soruların cevaplarını sitemizden takip edebilirsiniz.


2013’te Ne Oldu?

2013 Özür grubu atama sonuçlarının 26 Ağustos’ta açıklanacağı duyurulmuştu. Ancak sonuçlar 27 Ağustos günü açıklanmıştı. Branş öğretmenlerinin sonuçları öğleden önce, sınıf öğretmenlerinin sonuçları öğleden sonra açıklanmıştı. MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN ise şu açıklamayı yapmıştı: “Değerli arkadaşlar özür grubu başvurularının değerlendirmesi bitmek üzere. Branş öğretmenlerinin sonuçları bitti. 10 dakika içinde açıklanacak. Sınıf öğretmenlerinin işlemleri ise öğleden sonra bitecek. Arkadaşlar sizleri çok beklettiğimizin farkındayız, ama inanın söz verdiğimiz üzere mağduriyet yaratmayacak maksimum çözümleri bulmaya çalışıyoruz. Şu anda branş öğretmenleri arasında sadece 1000 civarında öğretmen arkadaşın başvurusunu olumlu sonuçlandıramadık. Ama ikinci değerlendirmede, yani 26. tercihlerin değerlendirilmesinde onu da çözeceğiz inşallah. Çok beklettiğimiz için özür dileriz, bütün öğretmen arkadaşlarda ve ailelerinden ama inanın çözüm üretme çabamızdan kaynaklanıyor, hakkınızı helal edin.

Yusuf Tekin@Yusuf__Tekin · 27 Ağu 2013

Arkadaşlar inanın haklısınız, içinde bulunduğunuz durumu ve sorunları çok iyi biliyorum, önümüzdeki yıl tıkır tıkır işleyen****

Yusuf Tekin@Yusuf__Tekin · 27 Ağu 2013

*** işleyen bir takvimimiz olacak

MEB özür grubu atama sonuçları http://atama.meb.gov.tr/adresinden öğrenilebilecek. Sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve açıklamalar oldukça haberimizi güncelleyeceğiz. Takipte kalın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.