Son Yazılar

Güvenme Varlığa Düşersin Darlığa Kompozisyon

Bu sayfamızda güvenme varlığa düşersin darlığa sözünün anlamı üzerinde duracak, güvenme varlığa düşersin darlığa adlı kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız.

Bir insan doğmuş olduğu ortama ya da aileye göre fakir ya da zengin olabilir. Bu herkesin kaderine göre değişir. Bazı insanlar doğuştan fakir bazıları da doğuştan zengin olarak dünyaya gelmektedir.

Bazı insanlar zengin ailelerin çocukları olarak dünyaya gelir, bazıları da çok çalışarak ya da miras yolu ile sonradan zengin olur. Ancak bir kişinin hayatı boyunca yaşamını devam ettirebilmesi için çalışması şarttır. Çünkü hazır para bir gün biter ve var olduğu sanılan zenginlik bir gün olur son bulur. Kişinin böyle bir duruma düşmemesi için mutlaka emek vererek para kazanması ve yaşamını bu şekilde devam ettirmesi gerekmektedir.

Hazıra dağlar dayanmaz diyen atamalarımız aynı şekilde güvenme varlığa düşersin darlığı sözü ile de bize çalışmanın önemini vurgulamak istemişlerdir. Çalışmadan hazır yenen para bir gün tükeneceğinden herkes hayatını çalışarak ya da parasını değerlendirerek devam ettirmelidir. Güvenme Varlığa Düşersin Darlığa Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Coğrafyanın Diğer Bilimlerle İlişkisi

Bir çok bilim dalı bir çok alanda bilimsel çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Ancak her bilim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.